компанія
Абаз Сервіс

Як би ми не мріяли про світ без кордонів, реальність така, що при ввезенні та вивезенні вантажів за межі пристроїв рідної країни, кожній фірмі доводиться стикатися з митним оформленням товарів. І при цьому ні для кого не секрет, що митне оформлення вантажів - це складна процедура з масою бюрократичних «підводних каменів».

Для успішного проходження митниці кожної компанії доводиться пред\'являти контролюючим органам цілий перелік документів, який регламентується законодавством. В залежності від того, який вантаж і в якому напрямі перетинає кордон, залежить митний режим, код товару за номенклатурою зовнішньоекономічної діяльності та безліч інших нюансів.

Митне оформлення в Україні має свої особливості. Фірмі, яка не хоче звертатися до послуг посередників у цій сфері, доведеться найняти досвідченого декларанта, який вміє працювати в спеціальних програмах, досконально знає законодавство і здатний підготувати повний комплект декларацій та інших супровідних документів. Також підприємству неминуче доведеться звертатися до послуг досвідченого перевіреного брокера, який в курсі всіх останніх змін в правилах митного оформлення імпорту або експорту.

Витрати часу і нервів, як, втім, і сама вартість митного оформлення, через неправильного підходу до заповнення бланків, незнання останніх нововведень в законодавстві можуть бути просто колосальними.

Як уникнути цієї «головної болі»? Дуже легко!!!

Ми готові взяти на себе цю рутинну діяльність. Компанія «Абаз Сервіс» сформувала хорошу репутацію і успішно веде свою діяльність на ринку послуг ЗЕД. За час підйому і розвитку, компанія напрацювала безцінний досвід у вирішенні митних і транспортних питань.

Наша спеціалізація - доставка вантажів з країн Європи та Азії з подальшою митної очищенням вантажів в Україні. Крім того, ми надаємо всі суміжні міжнародних перевезень послуги, в тому числі, і послуги митного брокера.
8140
Рейсів
виконано автотранспортом
за 2018 рік

Ми з легкістю доставимо Ваш вантаж з усіх куточків світу:


Доставка вантажів по всьому світу.
328
успішних вантажоперевезень морем в 2018 році