Перевезення і доставка вантажів з Китаю в Україну

 

Торговельні відносини між Україною і Китаєм розвиваються бурхливими темпами. Китай посідає друге місце серед 217 країн-партнерів України. Тільки за останній рік товарообіг між країнами збільшився на $ 1 млрд і наразі становить $ 10 млрд. І ця тенденція продовжує розвиватися. У нашій країні дуже затребувані китайська побутова техніка, електроніка, іграшки, предмети інтер'єру і товари легкої промисловості.

 

Однак вантажні перевезення з Китаю мають чимало нюансів і особливостей, про які знають лише фахівці, що мають досвід співпраці з китайськими виробниками. Саме тому за складне завдання доставки товарів з цієї країни здатна взятися тільки надійна логістична компанія, що має бездоганну репутацію і вже вивчила китайський ринок.

 

Такою є компанія «Абаз-Сервіс», яка здійснює вантажоперевезення з Китаю в будь-яке місто України, причому спеціалізується на доставці збірних вантажів і промислового устаткування. Збірними є вантажі, що належать кільком відправникам і призначені різним одержувачам. Фахівці компанії добре знайомі із труднощами, які виникають під час документування таких вантажів, тому проконсультувавшись у них, ви мінімізуєте всі труднощі і пройдете митне оформлення товарів швидко і без проблем. Нашими послугами з вантажоперевезення з Китаю користуються не тільки великі підприємства, але й невеликі фірми, що мають незначний товарообіг. Ураховуючи побажання клієнта щодо швидкості доставки та її вартості, ми підбираємо адекватні транспортні засоби та розробляємо вигідний для клієнта і безпечний для товару маршрут. Компанія гарантує своєчасну доставку вантажу в указане місце.

 

Звертайтеся до нас з допомогою сайту abaz-servis.kiev.ua. Наші менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання. Ми до ваших послуг!