Доставка вантажів з Європи


Сьогодні, для того щоб доставити вантаж з Європи, доводитися вирішувати ряд проблем, які в основному пов'язані з ціною за доставку та витратами на митниці. Деякі організації, на догоду клієнтам, намагаються мінімізувати ці витрати, проте велика частина компаній воліють включити вартість доставки товару з Європи в ціну товару. Результатом цього ставати значне збільшення вартості перевезення збірних вантажів з Європи, що неминуче веде до зниження конкурентоспроможності товару. На щастя, на сьогоднішній день таке рішення проблем транспортування стало неактуальним. Ситуація в економіці значно змінилася, і прихильники старих методів ризикують не витримати конкуренції.

Настав час, коли організації повинні намагатися максимально заощадити кошти замовника. І варто сказати, що наша компанія досить успішною у цій справі. Ми не тільки можемо оптимізувати всі витрати з доставки, але й готові дати гарантію, що доставимо вантаж в найкоротші терміни і без пошкоджень. Наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що доставка товару з Європи буде проводитися по найбільш вигідному і економічному маршрутом, а витрати на митні витрати будуть мінімальними, ніж навряд чи зможуть похвалитися ваші конкуренти!

Завдяки універсальності і багатофункціональності наших послуг, ми завоювали репутацію серед компаній, що займаються міжнародними транспортними перевезеннями з Європи і митного очищення. Ми постійно розвиваємося і шукаємо нових партнерів, наша база постачальників і клієнтів розширюється з кожним днем, що дозволяє нам все більше вдосконалюватися в нашій роботі. Для того щоб дізнатися про роботу нашої компанії більше інформації, ви можете зв'язатися з нами за телефоном +38 (099) 445-44-94 або залишити заявку на нашому сайті і тоді ми обов'язково Вам зателефонуємо.


Вибір оптимального маршруту при вантажоперевезення з Європи

Одним з найбільш важливих моментів транспортування є правильно обраний маршрут, адже саме від нього залежатиме вартість доставки. Наші логісти - це висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом. Вони з легкістю складуть оптимальний маршрут доставки з урахуванням усіх побажань клієнта і домовилися щодо з Вами всі можливі нюанси. Наша компанія готова надати наступні види вантажоперевезень:

  • автомобільні перевезення є одним з найбільш вигідних способів доставки будь-якого вантажу, так як вони є не тільки недорогими, але і досить швидкими;
  • морські перевезення здійснюються через порти Новоросійська і Санкт-Петербурга. Цей вид вантажоперевезень передбачає довгострокове слідування, високі ставки фрахти, а також необхідність проведення розвантажувально-навантажувальних робіт;
  • мульти модальні перевезення передбачають почергове застосування різних способів транспортування з метою досягнення найменших витрат часу і коштів.


Ми так само маємо чітко налагоджену і відпрацьовану схему по доставці збірних вантажів, як з країн Європи, так і інших країн світу:

  • узгодження з відправником термінів і всіляких нюансів, що стосуються доставки вантажу;
  • здійснення вантажоперевезення з Європи, враховуючи щільність наших складів;
  • зберігання вантажів на складі, а також формування вантажу для відправки;
  • збір та оформлення всієї необхідної супровідної документації, в тому числі і страхування вантажу;
  • надання допомоги при митному оформленні вантажу - декларування, складання ВМД, сплата різних мит, зборів та податків;
  • організація доставки збірного вантажу з Європи прямо до складу одержувача.


Наша компанія організовує доставку з Європи всіх видів вантажів. Скориставшись послугами нашої компанії, Ви можете не хвилюватися за цілісність, збереження і своєчасність доставки вантажу! Ми впродовж багатьох років працюємо в сфері транспортування, за цей час ми напрацювали безліч налагоджених контактів з органами митниці і контрагентами за кордоном, завдяки чому ми маємо можливість передбачити і своєчасно усунути всі можливі проблеми на шляху доставки вантажу і доставити товар у призначений термін!