Доставка вантажів з ближнього і далекого зарубіжжя

Протягом багатьох років компанія «Абаз-Сервіс» здійснює доставку вантажів із близького і далекого зарубіжжя. Досвідчені професіонали, що працюють ретельно, уважно і відповідально, – так характеризують нашу команду клієнти.


Головне завдання компанії – звільнити замовника, який довірив нам свій вантаж, від проблем і турбот, що є неминучими під час транспортування та митного оформлення будь-яких вантажів. Тому весь комплекс організаційних процедур ми беремо на себе.


Які ж послуги ми надаємо?


  • Доставку вантажів із близького і далекого зарубіжжя (міжнародні вантажоперевезення) морським і автомобільним транспортом, зокрема виробничого устаткування і верстатів, а також консолідованих і збірних вантажів за принципом «від дверей до дверей». Крім цього, компанія пропонує мультимодальні (або комбіновані) перевезення з використанням кількох видів транспорту.
  • Вантажоперевезення Україною.
  • Комплексний супровід імпортних і експортних угод; пошук постачальника з урахуванням завдань клієнта.
  • Оформлення всієї документації: юридичної, бухгалтерської, митної.
  • Транспортні послуги.
  • Весь комплекс робіт із митного оформлення.
  • Складські послуги.

Нашими замовниками є й авторитетні на міжнародному ринку великі підприємства, і невеликі фірми, що раніше не мали досвіду взаємодії із закордонними партнерами. Ми також відкриті для співпраці з приватними підприємцями, які зацікавлені тільки у разовій доставці вантажу.


З усіх питань доставки вантажів із близького і далекого зарубіжжя ви можете звернутися до нас по телефону або ж заповнивши заявку на сайті компанії abaz-servis.kiev.ua.


Ми здатні розробити ефективну схему здійснення будь-якого міжнародного перевезення. Крім того, компанія гарантує своєчасність доставки, збереження цілісності вантажів, комплексний та індивідуальний підхід до кожного замовлення та гнучку цінову політику.


Ставте завдання – ми їх вирішимо!