Автомобільні перевезення

Є напрямки, перевезення на яких найбільш зручні автомобільним транспортом. Наприклад, це доставка в Україну з країн Європи. У чому їх переваги? Мобільність і можливість прямої доставки: зануривши один раз вантаж на складі відправника, не потрібно перевантажувати його ще кілька разів, як в інших видах перевезення. До того ж зазвичай транзитний час при автоперевезеннях менше - адже можна їхати прямо (це перевага нівелюється при перетині кількох країн, коли на постах виникають проблеми і втрати часу відбуваються при кожному перетині кордону).

Однак, цей вид транспорту відчутно дорожче морського. Вибирати його варто, коли інші види перевезень неефективні, або потрібно мале транзитний час.

Для зниження вартості автоперевезення можна використовувати комбінований варіант - перевезення автопричепа поромом: вантаж завантажується на складі відправника, довозиться в порт, тягач завозить причіп на борт порома, а при прибутті в порт вивантаження тягач вивозить причіп. До складу одержувача вантаж йде без перевантаження.

Ми можемо перевезти вантажі до 20 тонн, об'ємом до 120 кубометрів, оформивши всі необхідні транспортні документи. Також при необхідності застрахуємо Ваш вантаж і підберемо спеціальний режим перевезення і зберігання вантажу.
Нижче представлена ​​класифікація вантажів, палет на яких вони розміщуються в контейнерах і, безпосередньо, самих контейнерів. Ця інформація буде корисна як для тих хто відправляє збірні вантажі в загальному контейнері, так і для власників вантажів, що займають контейнер повністю.
Ознайомтеся, будь ласка.