Міжнародні автоперевезення
А також перевезення по Україні
Перевезення вантажів морським транспортом
По всьому світу
Митне оформлення вантажів
Послуги митного брокера - оформлення митних вантажів і товарів

Міжнародні перевезення автомобільним та морським автотранспортом

Як би ми не мріяли про світ без кордонів, реальність така, що при ввезенні та вивезенні вантажів за межі пристроїв рідної країни, кожній фірмі доводиться стикатися з митним оформленням товарів. І при цьому ні для кого не секрет, що митне оформлення вантажів - це складна процедура з масою бюрократичних «підводних каменів».

Для успішного проходження митниці кожної компанії доводиться пред\'являти контролюючим органам цілий перелік документів, який регламентується законодавством. В залежності від того, який вантаж і в якому напрямі перетинає кордон, залежить митний режим, код товару за номенклатурою зовнішньоекономічної діяльності та безліч інших нюансів.

Митне оформлення в Україні має свої особливості. Фірмі, яка не хоче звертатися до послуг посередників у цій сфері, доведеться найняти досвідченого декларанта, який вміє працювати в спеціальних програмах, досконально знає законодавство і здатний підготувати повний комплект декларацій та інших супровідних документів. Також підприємству неминуче доведеться звертатися до послуг досвідченого перевіреного брокера, який в курсі всіх останніх змін в правилах митного оформлення імпорту або експорту.

Витрати часу і нервів, як, втім, і сама вартість митного оформлення, через неправильного підходу до заповнення бланків, незнання останніх нововведень в законодавстві можуть бути просто колосальними.

Як уникнути цієї «головної болі»? Дуже легко!!!

Ми готові взяти на себе цю рутинну діяльність. Компанія «Абаз Сервіс» сформувала хорошу репутацію і успішно веде свою діяльність на ринку послуг ЗЕД. За час підйому і розвитку, компанія напрацювала безцінний досвід у вирішенні митних і транспортних питань.

Наша спеціалізація - доставка вантажів з країн Європи та Азії з подальшою митної очищенням вантажів в Україні. Крім того, ми надаємо всі суміжні міжнародних перевезень послуги, в тому числі, і послуги митного брокера.